Кульові опори є важливою частиною підвіски. Цей шарнірний вузол з’єднує маточину керованого колеса із важелями підвіски, а також забезпечує додаткову амортизацію і гасіння вібрацій. Кульові опори дуже міцні, але інколи вони можуть раніше вийти з ладу через погані дороги та інші фактори.

Якщо це сталося, треба якомога скоріше замінити кульові опори на нові, адже вони відіграють велике значення у керованості авто і безпеці водія. Замовити нові кульові опори на Subaru ви можете в інтернет-магазині Chas-TO з доставкою по Україні.

Кульові опори на всі моделі Subaru

В каталозі на https://chas-to.com.ua/ua/merchlist/sharovyje-opory представлено великий вибір кульових опір на всі моделі авто цієї марки:

Ви можете використовувати фільтри чи пошук за VIN-кодом, щоб не гаяти час на переглядання всього асортименту.

Кульові опори на Subaru від провідних виробників світу

На сайті інтернет-магазину Chas-To ви можете замовити оригінальні кульові опори Subaru, а також запчастини від надійних перевірених виробників:

 • FAG (Німеччина) – ця компанія спеціалізується на виробництві роликових та кульових підшипників. Вона пропонує запчастини дуже високої якості. Комплектуючі FAG фактично ідентичні оригінальним проте коштують на 20% нижче.
 • TRW (США) – ця компанія є одним і провідних виробників запчастин у світі. ЇЇ комплектуючі відрізняються безпечністю та високою якістю.
 • KAVO (Нідерланди) – це компанія-пакувальник автозапчастин широкої номенклатури для японських і корейських авто. Більшість товарів замовляється на японських підприємствах. Власники авто оцінюють їх якість як середню або вище середньої.
 • ASMETAL (Туреччина) – ця компанія спеціалізується на виробництві запчастин для підвіски легкових і вантажних авто. Комплектуючі відрізняються високою якістю і доступною ціною.
 • BLUE PRINT – відомий європейський пакувальник автозапчастин з головним офісом у Великобританії. Запчастини мають попит завдяки високій якості та можливістю повноцінно замінити оригінальні деталі.
 • YAMATO (Японія) – запчастини цього виробника характеризуються ідеальною якістю, гарантованою зносостійкістю та високим коефіцієнтом використання.
 • KAPIMSAN (Туреччина) – компанія пропонує сертифіковані запчастини середньої якості, що мають великий попит завдяки низькій ціні.
 • SUBARU – оригінальні запчастини виробника – найкращий варіант для ремонту авто, проте їх вартість буде вищою за аналоги.
 • SIDEM (Бельгія) – крупний виробник автомобільних запчастин. Виробництво кульових опір – один з провідних напрямків роботи компанії. Ці комплектуючі відносять до бюджетного сегмента, проте вони мають досить високу якість.
 • LEMFORDER (Німеччина) – один з найкращих виробників запчастин у світі. Його продукція відрізняється ідеальною конфігурацією, високою якістю, простотою монтажу та служить на 30% довше за аналоги.
 • CTR (Південна Корея) – великий виробник запчастин підвіски, запчастин для системи рульового керування, трансмісії та гальмівних систем. Близько 90% продукції поставляється на конвеєри відомих автоконцернів (Hyundai, KIA, General Motors, PSA Group, Chrysler, Volvo та ін.)
 • 555 (Японія) – торговельна марка, що належить концерну Sankei Industry Co.,Ltd. – одному з найбільших виробників деталей підвіски і рульового керування в Японії. Всі її запчастини – найвищої якості та повністю відповідають оригінальним.
 • GMB (Японія) – велике підприємство з виробництва автозапчастин. Вся продукція відповідає стандарту ISO 9002. Власники авто кажуть, що якість комплектуючих відповідає оригінальним.