Одним із найвідоміших у світі брендів вермуту та ігристих вин вважається Martini. Підприємство, почавши працювати ще в ХІХ столітті, швидко вивело свою продукцію на міжнародний ринок, а зараз алкоголь виробника є невіддільною складовою будь-якої вечірки.

Як Martini став невіддільною частиною вечірок

Слоган «No Martini — No party!» відомий багатьом за рекламним роликом компанії з Джорджем Клуні. Він відображає всю суть продукції бренду. Алкоголь виробника, зокрема й вермут Martini, асоціюється з успішним і гламурним життям. Також Мартіні рекламує Гвінет Пелтроу — нею були вимовлені слова «My Martini, please!». Тому напої бренду подають практично на будь-яких заходах, для яких важлива демонстрація вишуканого смаку та престижу. Потрібно зауважити, що така популярність була притаманна Martini не завжди. Бренд став відомим, коли до компанії, що виробляє біле вино, прийшли агент із продажу Алессандро Мартіні та гербаліст Луїджі Россі. Вони вирішили, що підприємству потрібно зосередити зусилля на збільшенні продажів вермуту. Підхід виявився дієвим — прибуток від реалізації алкоголю почав підвищуватися. Саме Луїджі Россі, не змінюючи інгредієнтів, що входять до букета, зробив формулу напою досконалою.

Чому Martini — найкращий вибір для заходу

Мартіні можна сміливо назвати найкращим варіантом для урочистостей та вечірок. На це є декілька причин.

Різноманітні смаки

Для вермуту Мартіні характерна велика різноманітність смаків. Завдяки цьому він підходить для вечірки, де збираються люди з різними уподобаннями. Наприклад, можна придбати:

  1. Rosso — напій, що відрізняється інтенсивним трав'яним запахом і легкою гіркуватістю.
  2. Bianco — найпопулярніший класичний вермут. Містить білі вина, спеції, ваніль. Наявність таких компонентів у складі позбавляє алкоголь від гіркоти.
  3. Fiero — кріплене вино із запахом цитрусів. Для його смаку характерні нотки апельсина, меду, ванілі.

 

Окрім вермуту, компанія Martini випускає ігристі вина. Їх можна купити на сайті Маудау з доставкою по Україні. Любителям солодкого алкоголю сподобається асті та просеко. Але в асортименті є і брют.

 

Гарна комбінація з іншими напоями

Мартіні відкриває великі можливості для приготування коктейлів. Напій добре комбінується як з іншим алкоголем, так і з різними соками. Наприклад, можна змішати вермут із джином, лікером, апельсиновим соком, тоніком.

Стильне оформлення пляшок

Бренд подбав про те, щоб пляшки з алкоголем були по-справжньому впізнаваними. Завдяки цьому напій буде помітний на будь-якій вечірці, гарантовано створить атмосферу свята й веселощів. Для роботи над дизайном тари компанія залучає професійних дизайнерів і проводить конкурси найкращих концептів. Популярність Мартіні, найімовірніше, тільки зростатиме з часом. Є альтернативи, але всі вони поступаються знаменитому бренду. Тож якщо запланована вечірка, немає кращого вибору, ніж Martini.