Сьогодні постійна присутність в Інтернеті для компанії є майже необхідністю для її маркетингового успіху. Сервер у будь-якій компанії — це важлива інвестиція, яка дозволяє легко і швидко зберігати дані. Це корисно для кожного, хто веде власний бізнес, але вимоги до сервера варіюються залежно від розміру компанії. Тому важливо обрати кращий сервер для бізнесу, який відповідає вашим індивідуальним вимогам.

Багато говорять про необхідність власного сервера для великих компаній, але для їхніх менших колег ситуація відрізняється. Який сервер найкраще підходить для невеликої компанії?

Який сервер для малого бізнесу вибрати?

Сервер для малого бізнесу зазвичай виконує функцію сервера баз даних і документів — його основна роль полягає в обміні даними між комп'ютерними робочими станціями, об'єднаними в мережу. Крім управління даними, цей пристрій повинен також обробляти електронну пошту і виконувати функції веб-сервера. Найважливішим завданням є, перш за все, ефективна і стабільна робота і забезпечення безпеки введеної в нього інформації.

Які переваги може принести сервер невеликій компанії?

Сервери для малого бізнесу в першу чергу покращують роботу компанії, оскільки дозволяють передавати дані між різними носіями — планшетами або комп'ютерами. Крім того, надзвичайно важливою функцією, яку він виконує, є автоматичне резервне копіювання. Завдяки цьому вам не доведеться турбуватися про втрату важливої інформації.

Виділені сервери для компаній — найкраще рішення

Невеликим компаніям категорично не рекомендується створювати власний сервер. Це пов'язано з тим, що власний сервер вимагає дуже великих витрат, які можуть виявитися занадто високими для малого бізнесу. Крім того, необхідно знайти відповідне приміщення, що досить проблематично, якщо компанія має невеликий офіс. Найкращим рішенням є виділені сервери для компаній.

Виділений сервер — це комп'ютер, що виконує функції сервера, виділений для одного клієнта. Таке рішення має багато переваг — це набагато дешевша альтернатива, ніж власний сервер, оскільки вам не потрібно інвестувати в дороге обладнання. Крім того, це захищений хостинг в Україні, апаратне забезпечення не використовується спільно з іншими організаціями, немає юридичних ризиків, і компанія сама вирішує, як захистити дані.

Як бачите, переваг від наявності виділеного сервера в малому бізнесі багато. Він буде працювати набагато краще, ніж звичайний комп'ютер, і підвищить рівень безпеки. Тому варто інвестувати в покупку підписки та використовувати зекономлені гроші для подальшого розвитку свого бізнесу.