Японія - багатогранна країна зі своїми звичаями та правилами, у тому числі і для приготування. Відомо, що вона лідирує за кількістю довгожителів. І це явно не без впливу її національної кухні, оскільки її головний принцип — збереження корисних властивостей продуктів. Рис, наприклад, є основою багатьох традиційних страв. Існують десятки сортів та видів варіння, але найпоширеніший – клейкий рис. Його легко їсти паличками. З рису готують основні страви та десерти. Навіть японська горілка саке не обходиться без його участі. Замовити смачні японські страви можна на https://dnipro.wesushi.com.ua/!

Рис - найпоширеніший інгредієнт японської кухні

Другий важливий інгредієнт японської національної кухні – морепродукти. Це риба, водорості, молюски та багато інших морських жителів. Також у Японії часто готують із додаванням бобів, бо у них міститься багато білка. Це і смачно, і корисно, а отже, неодмінно має бути в японських стравах.

Японці переважно їдять паличками, іноді руками і значно рідше – ложками. Чіткого пояснення цьому немає, але посуд вибирається переважно темних відтінків, що, можливо, пов'язане з білим рисом, який з чорним виглядає вигідно та апетитно. У більшості країн є чітке поняття основної чи головної страви, у Японії ж її немає. Тут прийнято їсти всього трохи і наїдатися.

Онігірі

Суші або роли давно поширилися по всьому світу, тому докладно зупинятись на них не будемо. У Японії існують ще сотні цікавих та вишуканих страв. Наприклад, закуска онігірі широко відома через аніме. Вона готується із пресованого рису. З нього формують трикутник або коло, всередину поміщають начинки з морепродуктів або овочів і загортають у норі.

Пройшовши за посиланням https://dnipro.wesushi.com.ua/menu/roli, ви зможете замовити улюблені роли з доставкою!

Сябу-сябу

А якщо хочеться чогось звичного та м'ясного, то в цьому випадку ідеально підійде салат сябу-сябу. Він готується просто, зі свинини, дайкону, помідорів та ароматної заправки з кунжутної олії та рисового оцту.

Рамен

Популярна японська, хоча швидше загальна азіатська, страва з пшеничного локшини. Її заливають бульйоном, додають шматочки м'яса або овочі, яйце та спеції за смаком.

Сукіяки

Тушковане в горщику яловиче м'ясо та овочі з соусом із соєвого та цукру. Іноді до страви додають збите яйце, щоб надати йому велику ніжність і м'якість.

Сукіяки, завсідник японських вечірок Сукіяки вважається зимовим блюдом, його часто готують на традиційних японських вечірках з нагоди кінця року.