Складно уявити сферу життя, в якій не виникає необхідності отримати медичну довідку. Воно й не дивно. Держава дбає про те, щоб люди були безпечними для соціуму. На жаль, отримання довідки - задача не з простих. Бюрократія, відсутність лікарів, черги, та й банальний брак часу стають на перепоні до отримання документа.

Коли вам знадобиться мед. довідка?

Ви вже точно помітили, що необхідність отримання медичних документів пов'язана з найважливішими етапами життя. Щорічно ви неодноразово зіштовхуєтеся з відвідуванням лікарні просто заради папірця.

У нас ви можете купити медичну довідку в Запоріжжі:

 • для садочка та школи (медогляд, про хворобу);
 • для роботи (для працевлаштування, щорічний медичний огляд тощо);
 • для басейну;
 • про проведені щеплення;
 • про вагітність;
 • для отримання права керування транспортним засобом;
 • для догляду за інвалідом;
 • для відпустки (в тому числі продовження) по догляду за дитиною і т.д.

Повний перелік медичних довідок, які ви можете купити у нас в Запорізькій області, ви знайдете на сайті. Ви можете зв'язатися з нами для отримання будь-якого іншого медичного документа, якого не знайшли в переліку.

Як отримати довідку?

Найдовший і найскладніший процес оформлення довідок - поліклініки в Запорізькій області. Постійні черги, відсутність лікарів через відпустки чи роботу в кількох закладах, повітряні тривоги, під час яких медичні установи не працюють - все це може затягнути отримання мед. довідки на кілька тижнів. Такі реалії.

У нас ви можете купити довідку в м. Запоріжжя і Запорізькій області швидко і без відвідування. Все дуже просто. Залиште заявку на сайті і отримайте документ у зручному місці.

У вас є всі лікарі? Як вони можуть видати довідку онлайн?

Більшість довідок видають терапевти/педіатри/сімейні лікарі, а медогляди потребують проходження стандартного переліку спеціалістів, наприклад, ЛОРа, хірурга, офтальмолога, гінеколога, невролога тощо.

Якщо ви бажаєте купити довідку від іншого спеціаліста, ми допоможемо з її оформленням. Ми співпрацюємо майже з усіма мед. закладами міста та області, тому зробимо будь-яку довідку, незалежно від того, який лікар вам потрібен.

Звичайно, нам знадобиться особиста інформація для оформлення документа: П.І.Б., дата народження, місце проживання, наявні діагнози, хронічні захворювання тощо. Вона відрізняється в залежності від типу довідки.

Менеджер зв'яжеться з вами для уточнення даних та отримання копій документів, необхідних для коректного заповнення медичної довідки. Можете бути впевненими в надійному захисті персональних даних. Ми не розголошуємо інформацію про клієнтів.

Як купити довідку на сайті без відвідування?

Ми дбаємо про ваш комфорт, тому зробили процес отримання довідки максимально простим і зручним:

 • Залиште заявку на сайті.
 • Очікуйте дзвінок від менеджера. Він допоможе визначитися, яка саме довідка вам потрібна, уточнить всі дані.
 • Вкажіть зручне відділення пошти для отримання.
 • Отримайте медичну довідку наступного дня.

Оплата

У нас доступна перед- та післяплата. Працюємо з усіма платіжними системами. Крім того, ви можете оплатити замовлення на пошті, перевіривши правильність заповнення, наявність мокрих печаток і підписів.

Потрібна медична довідка, але ви не готові витрачати час, нерви та сили на черги в поліклініках? Є рішення. У нас ви отримаєте документ швидко та без відвідування. Залиште заявку на сайті та отримайте оригінальну медичну довідку від ліцензованих лікарів уже завтра.