Головна задача гідравлічних брикетувальних пресів серії RUF полягає у виготовленні прямокутних брикетів із широкого спектра матеріалів. Передова технологія дозволить недорого перетворити природну сировину на високоякісний матеріал, який стане ефективним рішенням для опалення, енергетики та різних направлень виробництва. Машини серії RUF характеризуються надійними методами проєктування, що гарантують стабільну якість при безперервній експлуатації. На сайті компанії «РМП БІОЕНЕРГІЯ» https://rmpbio.ua/katalog/briketuvannya/gіdravlіchnі-presi/ є можливість ознайомитися с широким асортиментом гідравлічних брикетувальних пресів з потужним робочим процесом.

Принцип дії гідравлічних пресів RUF

Пресування здійснюється за допомогою гідравлічного тиску без додавання допоміжних речовин. Брикетувальні преси можуть поставлятися як із силосним корпусом, так і без нього, в залежності від бажання клієнта. Система управління ПЛК машини дозволяє точно визначити вагу, довжину виробу та контролює однорідність брикету. Після налаштування параметри зберігаються автоматично, що дає гарантію стабільної якості та розмірів виготовлених матеріалів.

Подача виробів відбувається через гвинтовий конвеєр або вентилятор, який регулюється вбудованою в машину системою управління. Брикетувальні преси можуть постачатися з пакувальним блоком або столом. З їх допомогою брикет упаковується в поліетиленові пакети, які потім запаюються зварювальними кліщами.

Переваги брикетування гідравлічними пресами RUF

Брикетування – найефективніший та екологічний спосіб переробки відходів, який має багато переваг в порівнянні з іншими методиками позбуття подібних матеріалів. До головних плюсів такого процесу за допомогою пресів RUF відносять наступне:

  • отримання цінного ресурсу з відходів;
  • зменшення обсягу сировини на 90%;
  • економія на витратах на зберігання та транспортування;
  • зниження витрат на утилізацію відходів.

Витратам 1 л олії для машини відповідає виготовлення 2,1 кг брикетів. Надійне та ефективне обладнання від RUF чудово підійде для комплексної переробки відходів та виробництва паливних брикетів.