Громадяни Ізраїлю мають безліч переваг, зокрема їхній закордонний паспорт відкриває безвізовий в'їзд до більшості країн світу, тому нові репатріанти намагаються якнайшвидше оформити цей документ.

В Ізраїлі можна отримати постійний закордонний паспорт (https://wortman-law.com/grazhdanskoe-pravo/poluchenie-mezhdunarodno-izrailsko-pasporta) або тимчасовий (https://wortman-law.com/grazhdanskoe-pravo/lesse-passe- teudat-maavar). Постійний називають «Даркон», а тимчасовий Лессе-Пассе або Теудат Маавр. Кожен із них має свої особливості та переваги.

В Ізраїлі оформити закордонний паспорт ви можете за 2 дні за допомогою досвідчених юристів. Сучасні протоколи передбачають таку можливість, проте без допомоги адвоката ви можете стикатися з деякими проблемами. Адвокатський офіс Марка Вортмана (https://wortman-law.com/) допоможе отримати закордонний паспорт Ізраїлю у найкоротші терміни, навіть якщо вас немає в країні.

Постійний закордонний паспорт Ізраїлю – Даркон

Даркон – це закордонний паспорт, який відкриває безвізовий доступ до більш ніж 150 країн світу. Раніше для його оформлення людина мала прожити в країні щонайменше 1 рік, але зараз нові репатріанти мають право отримати Даркон вже через 3 місяці проживання в країні, одночасно з постійним внутрішнім паспортом.

Більше того, адвокати допоможуть отримати Даркон за 2 дні. Зрозуміло, фізичний документ буде готовий не відразу, але людина може залишити державу та отримати її пізніше поштою. Процес оформлення в терміновому порядку може відрізнятись у різних відділеннях МВС, тому краще заручиться підтримкою адвоката, щоб процес пройшов швидко та успішно.

Тимчасовий закордонний паспорт Ізраїлю – Лессе-Пассе

Лессе-Пассе – це тимчасовий документ, який має деякі обмеження, але і деякі переваги. Його видають на 5 років.

Головною перевагою Теудат Маавр є те, що людина не зобов'язана проживати в Ізраїлі більшу частину часу. Тому його найчастіше обирають для себе громадяни Ізраїлю, які більшість часу проводять за кордоном.

Лессе-Пассе дає безвізовий доступ всього до 50 країн світу, але цей перелік включає Євросоюз, Сполучені Штати та Канаду.

Адвокат Марк Вортман допоможе дуже швидко оформити закордонний паспорт Ізраїлю будь-якого типу. Досвідчені юристи допоможуть записатися на прийом до МВС, заповнити документи, пройти співбесіду та, за потреби, відправлять готовий закордонний паспорт до будь-якої країни світу.