Сольові рідини з'явилися на українському ринку порівняно недавно. Але вже через нетривалий час набули загальної популярності. Це не дивно, адже рідини на сольовому нікотині були спеціально створені для електронних сигарет малої потужності (поди). На ринку представлений величезний вибір рідин на сольовій основі з різним смаками та міцністю. У широкому асортименті представлені жижі із ароматом ягід, фруктів, випічки, напоїв. Особливою популярністю користується солевая жидкость. Це смак улюблених цукерок із дитинства.

Популярність сольових рідин багато в чому зумовлена їхньою швидкою засвоюваністю. Адже сольовий нікотин має PH, максимально наближену до кислотності людського організму. Сольові рідини досить міцні, тому ефект насичення настає практично миттєво, після 2-3 затяжок. Початківцям-вейперам радять починати з мінімальних значень сольового нікотину.

Переваги сольового нікотину

У сольового нікотину є низка важливих плюсів. Серед них виділяють такі:

  • Це чиста речовина завдяки багаторівневому очищенню.
  • Нема тротхіту або він мінімальний.
  • Нейтральний смак та аромат, який можна відтворити за рахунок якісних ароматизаторів.
  • Легко париться навіть за мінімального нагрівання.
  • Великий асортимент варіантів об'єму та міцності.

Сольовий нікотин - вдале рішення для заправки в поди, а також для тих, хто хоче кинути палити з його допомогою. Для більш потужних пристроїв сольовий нікотин не підходить, оскільки може призвести до швидкого псування випарника.

Де купити рідини на сольовій основі?

В Україні проблем із купівлею жидкости для электронных сигарет не виникає. Купити їх можна у будь-якому вейпшопі. Одним із перевірених інтернет-вейпшопів є Vaper`s Lab. Тут представлений найширший вибір продуктів для вейпінгу від перевірених виробників. За детальнішою інформацією ви можете звернутись сюди.