Велосипеди протягом десятків років є надійними транспортними засобами сучасної людини. Вони дозволяють переміщуватись великим місцем набагато швидше автомобілів, адже не потрібно витрачати багато часу на затори. Крім того, байки не забруднюють навколишнє середовище та позитивно впливають на здоров’я. Серед різновидів техніки особлива увага приділяється складним велосипедам для дорослих на 20 та 24 колесах. Конструкція дуже мобільна, адже може поміститись навіть до багажного відділення авто, або зберігатись у малогабаритній квартирі.

Складані моделі – це вибір для міста №1 серед аналогів

Жителі мегаполісів здебільшого надають перевагу складаному байку, оскільки його легко можна транспортувати, навіть у метро. Звичайно, деякі моделі можуть не мати посилених технічних характеристик стійкості, однак зазвичай вони мало чим відрізняються від стандартних рішень. Вибір на користь Pride Mini – це компактність та універсальність, адже власник завжди може використовувати конструкцію для власних потреб з метою активного пересування по місту.

Переваги складаних велосипедів

Складані велосипеди мають велику кількість переваг, серед яких варто виділити наступні чинники:

  • доступність. Це найкращий вибір для новачків, які бажають ознайомитись з технічними особливостями моделей. Складаний варіант не має посиленої рами та підвіски, а також відрізняється відсутністю серйозних налаштувань;
  • керованість. Не дивлячись на простоту конструкції, складані велосипеди здатні досить швидко пристосовуватись до різних дорожніх обставин. Вони є досить мобільними, але помітними серед транспорту;
  • швидкість складання. Виробники зазвичай конструюють моделі таким чином, щоб власники могли витрачати не більше 15 секунд на процес модифікації розміру.

Pride Mini – складаний велосипед з українським корінням

Компанія Pride пропонує розглянути футуристичний дизайн велосипеда, що складається. Український виробник прагне досягти виготовлення повноцінних транспортних засобів, а вже зараз пропонує такі переваги:

  • Високий рівень надійності матеріалів.
  • Стійкість до зовнішніх впливів, поломок та дефектів.
  • Великий вибір обладнання та запчастин для ремонту і обслуговування.

Замовити велосипед онлайн – швидке рішення

Для того щоб вигідно придбати складні велосипеди з доставкою в Україні – достатньо перейти до відповідної категорії інтернет магазину LetsBike.com.ua. Представник компанії допоможе вибрати найкращий варіант в залежності від поставлених цілей. Покупець має можливість отримати повноцінну технічну інформацію щодо кожної модифікації, що важливо для безпеки та комфорту пересування.