Комбікормові заводи сьогодні можна обладнати на будь-якій території. Саме тому їх встановлюють не лише на крупних об’єктах виробництва, але й на приватних ділянках. В чому перевага такого обладнання та чи потрібне воно саме вам? Про це сьогодні і поговоримо.

Переваги та особливості комбікормового заводу

Комбікормові заводи – це комплекс сучасного обладнання для подрібнення пшениці, ячменю та вівса, а також їхнього змішування та подальшого зберігання у вигляді корму для свійських тварин та птиці. На сайті https://siydobro.com/product/kombikormovi-zavodi-kupivlya-ta-vigotovle/ ви можете ознайомитись із товарами німецького виробника Buschhoff, який вже давно вважається технологічних лідером серед брендів-розробників зернової техніки.

Облаштування комбікормового заводу відбувається згідно з ваших цілей – ви самі обираєте тип обладнання, його продуктивність, габарити тощо. Серед основних переваг власного комбікормового заводу:

  • сучасні технології роблять обладнання простим у використанні, ви легко зможете опанувати керування технікою;
  • мінімізація людського фактору за рахунок максимальної автоматизації процесу;
  • великий вибір обладнання та можливість реалізувати проекти будь-якої складності;
  • ви не тільки будете детально знати про склад корму, але й зможете змінювати його рецептуру у разі необхідності;
  • потужність та надійність – техніка Buschhoff виготовляється з міцних та безпечних матеріалів, відрізняється надійністю корпусів та інноваційними технологіями оброблення зерна.

Де і кому потрібен комбікормовий завод?

При збільшенні поголів’я худоби виникає необхідність у більшій кількості корму для неї. Налагоджувати доставку стає менш вигідно, оскільки собівартість комбікорму не така висока, але процес транспортування та додана вартість стають все помітнішими. У такому разі фермери дедалі частіше облаштовують власні комбікормові заводи. Більш того – надлишок корму (якщо такий буде) можна в подальшому продавати, отримуючи за це непоганий прибуток.

Комбікормовий завод потрібен як власникам великого поголів’я худоби чи птиці, так і людям, які бажають налагодити продаж корму. Головне – завчасно визначитись із типом та характеристиками техніки. Вироби від Buschhoff – це поєднання вигідної вартості, довговічності та продуктивності, яке допоможе облаштувати власний комбікормовий завод без зайвих зусиль.