Якщо здоров'я людини далеке від ідеалу, їй може знадобитися медичне транспортування. У жодному разі не можна перевозити важкохвору на звичайному авто. У дорозі може стати гірше, до того ж, умови такого перевезення викликають дискомфорт. Більшості проблем можна уникнути, якщо звернутися за допомогою до професіоналів. Служба «MedDopomoga103» здійснює перевезення лежачих хворих по всій Україні, Європі та країнах СНД.

Кому та коли може знадобитися послуга медичного таксі?

Існує безліч випадків, коли лежачі хворі або люди з обмеженими здібностями, потребують допомоги спеціалізованої служби таксі:

  • Необхідно дістатися до медичного закладу з віддалених районів міста.
  • Плановий візит до медичного центру з метою проведення обстеження.
  • Прийом у фізіотерапевта та проведення необхідних процедур в період реабілітації.
  • Транспортування важкохворого пацієнта з лікарні додому.
  • Перевезення лежачого хворого з одного медичного закладу в інший.
  • Зустріч пацієнта на вокзалі або в аеропорту.

Служба «MedDopomoga103» пропонує комфортабельні автомобілі зі зручними ношами, а також бригади, які подолають сходи, під'їзди та вузькі коридори. Медичний супровід під час перевезення забезпечує досвідчений фахівець сервісу. У звичайному таксі або швидкій, ні водії, ні персонал не готові допомагати підіймати чи спускати хворого.

Екіпаж сервісу «MedDopomoga103» має спеціальні носилки, в автомобілі є крісла з ременями безпеки. Переміщення важкохворих здійснюється в реанімобілях, які оснащені медичним обладнанням для надання екстреної допомоги в дорозі. Замовити медичне таксі можна у будь-який час, автомобіль без затримок приїде за вказаною адресою.

Переваги сервісу «MedDopomoga103»

Служба забезпечує дбайливе перевезення пацієнтів та шанобливе ставлення до їх потреб у процесі транспортування. Кваліфіковані санітари володіють необхідними навичками та мають великий досвід роботи. Фахівці сервісу перевезуть пацієнта з дотриманням усіх правил переміщення та зроблять так, щоб поїздка була комфортною. На сайті «MedDopomoga103» можна розрахувати вартість послуг медичного таксі.

Щоб замовити приїзд бригади, слід заповнити онлайн-форму і диспетчер зв’яжеться з вами для уточнення деталей. Без запізнень – машина буде чекати вас на місці. Перевезення лежачих хворих, дітей до 14 років, пацієнтів після хіміотерапії – все це не проблема, якщо за роботу беруться професіонали.