Вапорайзер – це відносно нова річ у культурі куріння. Раніше, подібні предмети могли застосовуватися в медичній сфері, з ціллю лікування дихальних шляхів у дорослих та дітей. Проте, завдяки певним змінам, пристрій став предметом, який зробив процес куріння безпечнішим та вишуканішим.

Відвідавши магазин Rasta Star, можна підібрати девайс на будь-який смак, хоча принцип роботи у всіх них схожий. Суміш засипають у спеціальний контейнер, всередині вапорайзера, через який проходить нагріте повітря і починається випаровування.

У чому переваги вапорайзерів

З допомогою гарячого повітря, відбувається випаровування активних речовин з суміші для куріння. Отож, користуватися вапорайзером дуже зручно, і робити це можна протягом усього дня. Якщо порівнювати вапорайзер зі стандартними девайсами, можна виділити низку переваг:

  • відсутність процесу горіння та денатурації – це означає, що смоли та інші шкідливі речовини, не потрапляють в організм людини, на відміну від використання звичайних цигарок;
  • не руйнуються корисні властивості сумішей та доставляють їх прямо в організм разом з парою;
  • пар містить мінімум 5 корисних речовин, які людина отримує на 90-95%;
  • дуже зручна конструкція та корпус – не потрібно підключати додаткові трубки чи встановлювати мундштуки;
  • у більшості нових моделей є терморегулятор, як дозволяє регулювати температуру нагрівання, та використовувати мінімум енергії.

Завдяки компактним розмірам, вапорайзер можна використовувати будь-де та будь-коли. Він легко поміщається в кишені чи сумці і майже непомітний. Різноманіття моделей та дизайнів дає можливість обрати пристрій не лише за характеристиками, але й за зовнішнім виглядом.

Види моделей та їх особливості

У людей, які ніколи не користувалися вапорайзерами, може виникнути питання, яку саме модель обрати. В інтернет-магазині Rasta Star, гостям представлений широкий асортимент моделей, найпопулярнішими з яких є:

  • кондукційна – одна з найперших на ринку; і хоча суміш тут потрібно підігрівати вручну, у пристрою досі багато шанувальників і прихильників;
  • конвекційна – вдосконалена кондукційна, в якій виключений контакт нагрівального елементу, та суміші; відмінність від попередньої моделі в тому, що нагрівання відбувається автоматично, переводячи органічні речовини в пару;
  • променева – для виробництва застосовують лише найновіші технології; суміш прогрівається набагато рівномірніше, за рахунок чого пара не розріджується; саме в цьому варіанті можна отримати максимальну кількість активних речовин; найбільш якісна, але й одна з найдорожчих моделей.

Найбільш доступним видом вапорайзера, є активна конвекційна модель, яка автоматично проганяє потік повітря через нагрівальний елемент. Крім того, що пристрій можна придбати за доступною ціною, він ще й дуже зручний у використанні. Тепер, процес куріння стає максимально безпечним для здоров’я людини, та комфортним.