Хіба є сенс в тому щоб скаржитися на безвідповідальних працівників комунальних служб, які завжди зможуть знайти пояснення тому, з яких саме причин у будинку частенько відсутня гаряча вода?! Так само просто неможливо самостійно оплачувати замість сусідів або профінансувати потрібний теплотрасі ремонт. Щоправда, кожній людині під силу створювати свій власний автономний комфорт. Як саме це зробити, спитаєте ви? Все досить просто: це можна зробити завдяки такому сучасному та дуже корисному пристрою як електричний бойлер або як його ще люблять називати водонагрівач.

Сьогодні хотіли б запропонувати вам разом з нами обговорити всі тонкощі покупки ідеального бойлера, а також якому саме бренду віддати перевагу та де краще робити замовлення? Отже, не будемо гаяти час та ходити навкруги, приступаємо.

Вибір бойлера. Декілька правильних порад

Всі фахівці радять покупцям під час процесу вибору бойлера не поспішати, уважно слухати себе й прислухатися до порад фахівців:

  • По-перше, вибираючи водонагрівач обов'язково визначтеся з потрібним вам об'ємом пристрою. Цей фактор залежатиме від кількості споживачів і того, скільки води їм буде потрібно за день.
  • По-друге, обов'язково виміряйте ймовірне місце майбутньої установки. Таким чином, ви зможете підібрати ідеальний бойлер за розмірами.
  • По-третє, обов'язково придивіться до того, який саме нагрівальний елемент розташовується всередині бойлера. Тому бувають бойлери «мокрі» й бойлери «сухі». Кожен з них має свою певну кількість переваг.

Якщо говорити про літраж водонагрівача, як показує практика, найчастіше споживачі віддають перевагу бойлерам на 80 або 100 л. Гарячої води багато просто не буває, вартують водонагрівачі на 80-100 л приблизно однаково, обравши великий бойлер, доведеться нагрівати воду набагато рідше. До речі, якщо ви не фахівець у цій сфері, не біда. Ви завжди та без зайвих проблем можете звернутися за допомогою до інтернет-магазину Atlantic.co.ua.

Хто такі atlantic.co.ua?

Це величезні професіонали та кваліфіковані фахівці з успішним багаторічним досвідом роботи. Компанія працює для своїх клієнтів й заради їхнього комфорту. Саме тому в цьому інтернет-магазині кожен охочий зможе придбати найкращі електричні бойлери за прийнятними цінами українського ринку. Можете бути впевнені, що нижче за цю ціну вам точно ніхто не зможе запропонувати. Обов'язково запрошуємо вас до знайомства з онлайн каталогом, де ви гарантовано підберете найкращі побутові пристрої, які зможуть істотно спростити життя і додати до нього деяких ноток комфорту.

Серед онлайн каталогу компанії охочі можуть легко вибрати найширший асортиментний ряд сучасної інноваційної продукції. Зокрема, тут є широкий вибір:

  • накопичувальних бойлерів;
  • проточних водонагрівачів;
  • електричних конвекторів;
  • сушок для рушників;
  • й навіть комплектуючих.