Навіть найкращі сучасні камери не можуть нормально працювати при поганому освітленні, підвищеній вологості, у бруді, при пересуванні на дуже великій швидкості та у інших складних умовах. Тому були створені спеціальні цифрові камери які отримали назву – екшн-камери. Вони були призначені для зйомок екстремальних видів спорту, але з часом набули широкого розповсюдження.

Сьогодні ними користуються не тільки спортсмени, а й гонщики, мандрівники, блогери, журналісти, військові та звичайні люди для свого задоволення.

Якщо ви хочете купити хорошу екшн-камеру або аксесуари для неї, тисніть сюди. Інтернет-магазин  For extreme пропонує найбільший вибір в Україні за доступними цінами.

For extreme: найбільший вибір екшн-камер та аксесуарів до них

Купити екшн-камеру в Україні

Екшн-камери дуже зручні у використанні: вони маленькі та легкі, захищені від води та бруду, можуть робити гарну зйомку під час тряски та вібрації, мають широкий кут огляду та роблять запис з дуже великою швидкістю.

В інтернет-магазині For extreme ви можете купити сучасні моделі від брендів DJI, EKEN, INSTA 360, GOPRO.

Також в каталозі представлені сучасні квадрокоптери від брендів DJI RYZE, DJI, Forever, та аксесуари для них. З їх допомогою також можна робити дуже незвичайні зйомки.

Купити аксесуари для екшн-камер в Україні

Для зручності використання та розширення можливостей екшн-камер було створено чимало аксесуарів. Вони мають різне призначення. Наприклад, дуже популярні аквабокси, що дають доадтковий захист для зйомок у воді. Також у покупців дуже популярні зарядні пристрої.

Надзвичайно багатий вибір кріплень для екшн камер. З їх допомогою можна зафіксувати камеру на голові, на шоломі, на руці, на грудях, на плечі, на мотоциклі або велосипеді, навіть на собаці.

У For extreme представлений дуже широкий асортимент аксесуарів:

·         аксесуари (болти, акумулятори, карти пам’яті, кабелі та перехідники, захист від вітру, лампи, ліхтарі, підводні боки, мікрофони тощо);

·         кріплення;

·         для смартфонів (адаптери, тримачі, кабелі, водовідштовхувальні чохли, моноподи, пульти для селфі тощо);

·         для блогерів (кронштейни, мікрофони, освітлення, смарт штативи, фото фони тощо);

·         для предметної зйомки (лайтбокси, фони, підсвітка та ін.);

·         стабілізатори;

·         зарядні пристрої та power-банки та ін.