BAS Бухгалтеріяодна з програм, яка входить до лінійки програмного забезпечення компанії BAS. Її основним призначенням являється вирішення завдань податкового, бухгалтерського та кадрового обліку. Такий варіант може стати ідеальним рішенням у випадку, коли треба автоматизувати роботу на невеликих чи середніх підприємствах. 

Це може значною мірою позитивно вплинути на розвиток компанії. Оскільки її впровадження дозволить мінімізувати ризик виникнення помилок у розрахунках та прискорить процес їх проведення із контрагентами. А також позитивно вплине на оформлення документів та господарських операцій. Всі операції, які проводяться через програму повністю відповідають вимогам чинного законодавства України.

На сьогодні представлено три версії програми, які мають найбільший попит. А саме Базовий варіант, КОРП та ПРОФ. 

Чим відрізняються різні версії програми 

Якщо ми говоримо про базовий варіант, варто відзначити, що в першу чергу він розрахований на маленькі компанії, яким потрібна недорога, але при цьому високоякісна програма. Таким чином вони можуть забезпечити ведення базового автоматичного обліку в компанії. Такий варіант є порівняно недорогим. Щоб більш детально ознайомитись з умовами, можна перейти на сайт компанії. 

Якщо бізнес трохи більший чи має потребу у розширеному функціоналі, можна придивитися до таких варіантів, як BAS Бухгалтерія КОРП чи ПРОФ. Кожна з них не просто дозволяє вести бухгалтерський облік, а також проводить автоматичне формування звітності, яку потім можна надати як керівництву компанії, так і державним органам контролю. А за рахунок того, що проведена інтеграція з Fredo Звіт, для того щоб надіслати готові звіти потрібно усього лише натиснути одну кнопку.

Якщо розглядати функціонал цих версій, то можна відмітити що він майже збігається. Та при цьому КОРП варіант все ж таки має більш розширені можливості, які в першу чергу стосуються розрахунку заробітної плати та інших подібних платежів, таких як лікарняні, відпускні та ін. Саме тому, організаціям, які мають велику кількість працівників або ж складні розрахунки по нарахуванню ЗП, краще обирати саме таку версію програми. Додаткова зручність полягає у тому, що такий варіант додатку дає можливість напряму надавати дані у фонд соціального страхування. Це суттєво спрощує процес нарахування лікарняних та прискорює їх виплату працівникам. 

Версія для аграріїв 

Крім усіх цих варіантів, компанія BAS розробила окрему програму, яка має повністю задовольнити потреби компаній, що працюють у сфері сільського господарства. А саме – програму BAS АГРО Бухгалтерія. Вона від початку розроблялася з урахуванням особливостей цієї галузі. Тому окрім таких базових функцій, як обробка заробітної платні чи розширений функціонал по кадровому обліку, вона містить і специфічні можливості, які більше ніде не представлені. Серед них: 

  • Можливість ведення обліку техніки та транспорту, які використовуються у сільськогосподарських цілях. 

  • Проведення обліку біологічних активів. Така функція дуже актуальна для бізнесів, що спеціалізуються на тваринництві чи птахівництві, оскільки дає можливість з легкістю проводити усі операції, пов’язані з біологічними активами. 

  • Можливість зручних розрахунків та ведення документації по оренді майна та землі. При цьому програма повністю відповідає сучасним українським реаліям, базуючись на чинних законах та державних вимогах.  

Щоб остаточно вибрати той варіант, який краще підходить до потреб вашого бізнесу, можна порівняти їх на сайті компанії.