Сила природи у боротьбі з тривожністю

Ще кілька десятків років тому людину з депресією вважали психічно ненормальною, і говорити про свою проблему в суспільстві було заборонено. Але сучасний ритм життя призвів до того, що все більше людей стикаються з тривожністю. Вона може проявлятися по-різному, і доставляти дискомфорт, але, як відомо, сама не минає, як би ви цього не хотіли.

В аптеках пропонується безліч засобів для: стабілізації сну, покращення настрою, пригнічення депресії. Усі вони мають тимчасовий результат, і після припинення прийому проблема повертається. Наука не стоїть на місці і розвивається, розробляючи нові способи лікування. Подолати панічні атаки, тривожність та інші прояви психологічних проблем допоможе препарат Muscimol One.

Він розроблений за інноваційною технологією і має довгостроковий вплив. Дізнатися більше про нього можна, перейшовши до https://muscimol1.com.ua/pages/science. Щоб зрозуміти, як боротися з тривогою, і як у цьому допомагає препарат, пропонуємо трохи поринути у науку.

Нейромедіатори: що нам дають?

Науково доведено, що настрій та поведінка людини – наслідок хімічних реакцій у мозку, що передаються між нейронами. Вони утворюються з нейрохімічних речовин, що мають назву нейромедіатори. Останні виробляються всередині нейрона і самостійно звільняються. Після цього, вступають у реакцію з рецепторами нейрона, розташованого на близькій відстані. Існують різні види нейромедіаторів, кожен з яких має значення для роботи нервової системи.

У питанні психологічного стану важливу роль відіграє ГАМК – основний нейромедіатор у центральній нервовій системі. Він потрібний для зменшення збудливості нейронів, з допомогою активізації нейротрансмісії ГАМК. У результаті психологічний стан людини стабілізується.

Речовина впливає на нейрони, вступаючи в реакцію з рецепторами головного мозку, що мають чутливість до нейромедіатора. При правильному регулюванні взаємодії ГАМК з іншими нейронами забезпечується робота центральної нервової системи.

Яке значення має мусцимол? Він є натуральним агоністом ГАМК-А, вступає в реакцію з рецепторами і запускає зниження збудливості нейронів. В результаті нейронна активність стабілізується, і нервова система стає стійкою до негативних факторів. Науково доведено, що мусцимол виступає як нейропротектор.

Потрібно розуміти, що ГАМК виробляється в нейронах, але при звичайному вживанні у вигляді БАД вона не може проникнути через фізіологічний бар'єр, тому не має жодного впливу. У той же час, мусцимол виготовляється із спеціального сорту грибів, і при вживанні зможе проникнути через бар'єр. У результаті людина помітить поліпшення настрою після першого прийому.

Які властивості має мусцимол?

Вплив речовини не закінчується на стабілізації роботи нервової системи. Увагу привертає бета-глюконат, що має імуномоделюючу дію. Захисні сили організму покращуються, людина стає енергійною, а її настрій стабілізується.

Перевагою препарату Muscimol One є те, що він впливає поступово, і мислення починає змінюватися. Тривожність не з'являється, і поступово психіка адаптується до нового сприйняття. Курс прийому становить 15 днів, після чого симптоми не повертаються. Ефект зберігається тривалий час, оскільки мусцимол не усуває симптоми, а бореться з причиною виникнення проблеми, що є важливим.

У порівнянні з антидепресантами, які мають хімічне походження, природний препарат більш безпечний, та не завдає негативного впливу на здоров’я. При наявності хронічних захворювань, проконсультуйтеся з лікарем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати