Для чого потрібні ремкомплекти коробки передач

Придбання машини – важливий крок для кожної людини. Зрештою, «залізний кінь» стає у нагоді майже кожного дня: виїзд на роботу, шопінг, відвідування лікарні, і це далеко не весь перелік. Для підтримання працездатного стану автомобіля необхідно систематично відвідувати СТО, міняти мастила, слідкувати за працездатністю деталей, включно за коректною роботою коробки передач. Треба пам’ятати – чим частіше машина знаходиться у користуванні, тим більше уваги потрібно приділити діагностуванню її стану, щоб у подальшому мінімізувати вірогідність поломки.

Інтернет-магазин Bex Space https://bex-space.com/ пропонує своїм клієнтам широкий вибір оригінальних деталей для різних автомобілів. В каталозі з легкістю можна віднайти запчастини для Acura, Audi, Honda, Toyota, Subaru, Ford, Chrysler, Mercedes та інших відомих марок авто.

Чому важливо своєчасно ремонтувати коробку передач?

Коробка перемикання передач – це важливий елемент трансмісії будь-якого автомобіля. Основна задача даної деталі заключається у своєчасній зміні крутного моменту, який передається від двигуна машини до колісної пари, яка є ведучою. Завдяки КПП автомобіль може рухатися як вперед, так і назад, виконувати розгін, змінювати швидкість руху. А в разі необхідності, використовуючи коробку передач, водій має змогу відключити двигун від коліс.

Робота КПП здійснюється за допомогою встановлених шестерень, кожна з яких має свій розмір. Кількість зубчиків на кожній з них також різна, і всі вони працюють у взаємодії один з одним.

Під час руху, саме КПП частіше за все виходить із ладу. Професійні водії відмічають, що найчастіше виникають такі види несправностей:

 • послаблення руху та функціонування пружин синхронізаторів;
 • суттєве розхитування вилки перемикання;
 • повне або часткове пошкодження шестерень;
 • руйнування (повне чи часткове) встановленних сальників та кілець ущільнювачів.

При виникненні цих проблем обов’язково треба зробити ремонт КПП. Для проведення такої процедури існують спеціальні ремкомплекти для коробки передачі. Для кожного автомобіля вони різні, і обрати свою можна на сайті нашого магазину https://bex-space.com/ru/remkomplekty-korobki за вигідною ціною.

Основна мета такого набору – забезпечити проведення самостійного швидкого ремонту для усунення поломки до моменту відвідування СТО. Він може знадобитися у дорозі, коли поруч немає кваліфікованого автомеханіка, але треба відновити працездатність автомобіля.

На даний момент, стандартний ремкомплект коробки передач складається з таких деталей:

 • пружина КПП;
 • кільце ущільнювача валу;
 • спеціальні манжети для поршня;
 • набір сальників та ущільнювачів корпусу коробки передач;
 • шестерні передач для первинного та вторинного валу.

Однак, якщо існують сумніви щодо самостійного виконання заміни пошкодженої деталі, тоді варто скористатися допомогою спеціалістів, відвідавши сертифіковану СТО.

Якісні деталі для будь-якого авто

Інтернет-магазин Bex Space пропонує великий вибір різноманітних запчастин для різних автомобілів по конкурентним та економічно обгрунтованим цінам. В каталозі покупці мають можливість знайти необхідну деталь, користуючись пошуком:

 • за маркою авто;
 • за VIN-номером;
 • за назвою деталі.

Потрібний товар можна придбати одразу, якщо він знаходиться на зберіганні у складському приміщенні магазину, або замовити доставку з Європи чи США. Менеджери магазину завжди допоможуть підібрати необхідний варіант, враховуючи існуючі потреби власника авто.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати