Збірна України U-20 з хокею впевнено обіграла Польщу

Збірна України U-20 з хокею впевнено обіграла Польщу, фото-1

12 грудня молодіжна збірна України з хокею у другому матчі чемпіонату світу U-20 у Дивізіоні 1B обіграла Польщу. На старті гри українські хокеїсти оформили дві шайби.

Поляки зуміли зрівняти результат у середині другої 20-хвилинки завдяки двом шайбам у більшості, але згодом наша команда оформила гол у чисельній меншості, а у третьому періоді дожила суперника.

Після двох турів збірна України U-20 із 6 очками в активі посідає перше місце у турнірній таблиці девізіону 1В.

Нагадаємо, що 14 грудня наша команда зіграє з Естонією.

Чемпіонат світу з хокею U-20. Дивізіон 1B

Україна U-20 – Польща U-20 5:2 (2:0, 1:2, 2:0)

Шайби: 0:1 - Сибілевич (Дубський, Коржилецький - більш.), 1:54. 0:2 - Садовіков (Шамардін), 2:19. 1:2 – М.Кусак (П.Кусак, – більш.), 29:07. 2:2 - Кас.Маціяш (Стербенц, - більш.), 33:45. 2:3 – Садовиков (Панасенко, – мен.), 39:51. 2:4 – Коржилецький (Дахновський), 45:03. 2:5 - Отаманчук, 48:35.