Кирилівська школа хортингу визнана кращою в Україні за 2020 рік

 Кирилівська школа хортингу визнана кращою в Україні за 2020 рік

У кінці січня в Ірпіні пройшло велике свято «Сузір’я хортингу 2020».На ньому відбулося нагородження найкращих спортсменів та тренерів Української федерації хортингу.Зібрались спортсмени, тренери, усі шанувальники національного виду спорту України. У числі запрошених на святі були й кирилівські спортсмени на чолі із своїм тренером Русланом Галигіним — головним тренером збірної України з хортингу.

Кирилівський клуб хортингу «Кирилівськи коропи» визнаний найкращим спортивним клубом Федерації у 2020 році. Таке визнання ні є несподіваним, адже наші спортсмени постійно брали участь у різноманітних змаганнях і турнірах протягом 2020 року і постійно привозили з них винагороди. Тож невипадково наш спортсмен Олег Александров був визнаний кращим у номінації «Перспектива року», повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.Також кирилянин Олександр Віркун отримав 3-ю суддівську категорію.

На сьогодні Федерація хортингу України стрімко та успішно розвивається. До того ж, Український хортинг — один з небагатьох видів спорту, який має власну наукову кафедру. Знаходиться вона у ННІ спеціальної фізичної і бойової підготовки і реабілітації при Ірпінському Університеті фіскальної служби України.

У цьому ННІ на першому курсі вчиться наш відомий спортсмен, переможець багатьох турнірів та чемпіонатів Станіслав Путеньов, а у магістратурі завершує навчання його тренер Руслан Галигін.

Нещодавно тренер кирилівського клубу хортингу, головний тренер української збірної з цього виду спорту Руслан Галигін разом із своїми спортивними соратниками та вихованцями взяли участь у зйомці циклу телефільмів «Воїн світламістами України». Перший фільм «Парчовий короп» був присвячений саме Руслану Галигіну, у якому він розповів про шлях становлення його, як спортсмена та тренера, а також поділився думками про розвиток хортингу в Україні.

Досягнення киилівских хортигістів не були б можливими без підтримки небайдужих людей.І сртсмени висловлюють велику вдячність голові Кирилівської селищної ради Івану Малєєву, депутату обласної ради Геннадію Шевченку, підприємцю Петру Мелюку, директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову та багатьом іншим.

 Кирилівська школа хортингу визнана кращою в Україні за 2020 рік, фото-1  Кирилівська школа хортингу визнана кращою в Україні за 2020 рік, фото-2  Кирилівська школа хортингу визнана кращою в Україні за 2020 рік, фото-3
кирилівка клуб хортингістів кращий в україні 2020
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
7 переглядів у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати