В Охрімівській школі Кирилівської ОТГ завершили реконструкцію актової зали

В Охрімівській школі Кирилівської ОТГ завершили реконструкцію актової зали

Оновлену актову залу в Охрімівській ЗОШ відкрили ще торік. Вона засяяла по-новому, з чудовим оздобленням. На це з бюджету громади виділили майже 600 тисяч гривень. Єдине, що ніяк непасувало примішено – старі крісла. повідомила прес-служба селищної ради.

Не будемо зупинятися на всіх негараздах,що вникли під час проведення тендеру на закупівлю крісел. Потім виникли проблеми з тим, з яких матеріалів їх та виготовити та врахувати, що призначені вони для дітей і т.п. головне, що майже в кінці минулого року замовлення було виконане і тепернові крісла надали залі справжнього нарядного вигляду. А встановили всі 108 крісел самі співробітники школи. Тепер можна сказати, що чудову реконструкцію повністю завершено, а діти оцінили й самі зміни, й турботу про них.

В Охрімівській школі Кирилівської ОТГ завершили реконструкцію актової зали, фото-1 В Охрімівській школі Кирилівської ОТГ завершили реконструкцію актової зали, фото-2 В Охрімівській школі Кирилівської ОТГ завершили реконструкцію актової зали, фото-3
кирилівка охрімівка школа реконструкція актової зали
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии