На Мелітопольщині та по всій Запорізькій області сьогодні, 28 січня буде хмарно. Можливі дощі. Температура повітря від 0 до 5 градусів тепла. При цьому весь день буде відчутним подих південного вітру 7-12 м/с. Спостерігатимуться й часті шквали до 15-20 м/с. На Азовському морі штормитиме. Висота хвиль сягатиме до півтора метра.
На Запоріжжі оголошено штормове попередження
![На Запоріжжі оголошено штормове попередження На Запоріжжі оголошено штормове попередження](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/053/039/storm_60126b611bcf8.png)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію