Загиблу в Кирилвці рибу, як речовй доказ недбалості, знищили

Загиблу в Кирилвці рибу, як речовй доказ недбалості, знищили

Ще у вересні 2017 року, запорізький рибоохоронний патруль виявив факт масового мору піленгаса в Молочному лимані. Причиною загибелі риби стало замулення промоїни між лиманом і Азовським морем. В результаті загинуло близько 17 тисяч особин. За фактом події було порушено кримінальну справу.

Слідством було встановлено, що директор підприємства-підрядника, який виграв тендер на проведення робіт по днопоглиблення каналу Молочний лиман - Азовське море, фактично роботи не виконав, при цьому заволодів бюджетними коштами в сумі 1 249 941,3 грн, виділеними на будівництво. До того ж через загибель піленгасу та кефалі державі було завдано збитківбільш ніж на 93 мільйони гривень.

На лаві підсудних опинилися керівник Департаменту екології та природних ресурсів ЗОДА і директор підприємства-підрядника, - саме їх звинуватили в злочинних діях, що призвели до замору риби в Молочному лимані. Але судовий розгляд до цього часу не закінчено. Днями в Якимівський районний суд надійшло клопотання прокурора про знищення речових доказів, а саме водних біоресурсів: 22700 особин риби піленгас та 1 272 особини риби кефаль-сінгіля, що знаходяться на відповідальному зберіганні.

Оскільки під час виїзних засідань в грудні минулого року суд оглянув речові докази, необхідності в їх подальшому зберіганні немає. Тому клопотання було задоволено повністю.

кирилівка риба речовий доказ знищено
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
5 просмотров в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать