Карантин вплинув на бюджет Кирилівки минулого і нинішнього року

Карантин вплинув на бюджет Кирилівки минулого і нинішнього року

Плановінадходження до бюджету селищної громади торік знизилися через карантин, бо ж значно зменшилась кількість відпочиваючих, тому недобір склав 5 мільйонів гривень. До того ж й туристичний збір не дав запланованих коштів. Хоча основні пункти соціально-економічного плану були виконані, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Частково через це, а також зменшення коштів у казні селища новий бюджет та соціально-економічна програма на 2021 рік зазнали змін. Так не планується спорудження значних нових об’єктів та розвиток інфраструктури. Та заплановане повністю задовольняє потреби громади у фінансуванні сталої роботи всіх її бюджетних установ: шкіл, медичних закладів, закладів культури тощо. У бюджеті-2021 збережено фінансування усіх соціальних програм, які діють у Кирилівській громаді протягом останніх років: пільги для ветеранів та воїнів АТО та ООС, безкоштовне харчування школярів 1-11 класів усіх шкіл громади, компенсація тарифу на водопостачання на перші 3 кубометри води на кожного жителя громади тощо.

Програма соціально-економічного розвитку Кирилівської ОТГ на найближчі 2 роки теж пері орієнтована. Якщо минулорічна програма була спрямована на ремонт та розвиток соціальних бюджетних інфраструктурних об’єктів громади: дитячі садки, школи, будинки культури тощо, то прийнята нова програма спрямована на благоустрій території населених пунктів громади та розвиток туристичного бізнесу.

Приміром одними з головних проєктів, які розпочала реалізовувати влада громади на її території —  початок будівництва спортивного комплексу у Кирилівці та розробка проєкту щодо капітального ремонту асфальтного покриття дороги на вулиці Коса Пересип.

кирилівка карантин недобір бюджету,
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать