Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення

Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення

Для дітей і педагогів вАтманаї спорудження нового двоповерхового корпусу стало величезною радістю. З маленьких пристосованих класів вони перебралися у світлі сучасні кімнати та кабінети. Школа набула статусу середньої, бо після восьми класів дітей з Атманаю відправляли в Якимівку вчитися у десятирічці.

Радість була така величезна, що 1 вересня не чекали, а зимові канікули використали, щоб перенести все у школу. І хай у ній було ще холодно, та почувалось якось затишніше і радісніше. І ось з того часу минуло вже 50 років.

Мінялись педагоги, проходили покоління учнів. І кожен з них залишав у школі часточку свого серця і брав до свого серця часточку від рідної школи.

Тож зі знаменною датою і святом вас, педагоги та учні Атманайської ЗОШ! Нових звершень, успіхів та щастя!

Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення, фото-1 Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення, фото-2 Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення, фото-3 Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення, фото-4 Атманайська школа відзначила 50-річчя переїзду в нове приміщення, фото-5
кирилівка атманай 50 років новій школі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
4 просмотра в июне
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать