Кирилівська громада приєдналася до святкування болгарського Різдва

Кирилівська громада приєдналася до святкування болгарського Різдва

У нинішньому році жителі Кирилівської ОТГчерез онлайн-платформуприєдналися до яскравого дійства – зустрічі Різдваза болгарськими традиціями. Спільноту приймали господарі свята та головні колядники родини дітей-учасників фольклорного колективу «Охримовски цвятенца». Гостей приймали родини Жильцова Паші , Мазур Анастасії, Волкової Еліни, Костіної Поліни, Слєпченко Дарії, Чернишова Максима, Ярової Поліни, Шпигунової  Валерії, родина Пономаренко Богдана з мамою і татом, співоча родина Шевченко Наталії, Даринки та маленької Богданки, велика співоча родина Ручкіних- Жданових: Ірина Миколаївна, Реґіна, Ельдар та маленький Гордій, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

«Охримовски цвятенца» підтримали та стали співорганізаторамиріздвяного дійства співробітники «Център по българистика с Лекторат по български език, литература и култура при Мелитополски университет „Богдан Хмелницки“. Велику подяку за творчий союз, за кропітку роботу з організації іноземних делегацій на святі його організатори висловлюють Красімірі Колевій и Сергію Пачеву, а також Почесному консульству Болгарії у Запорізькій області в особі Людмили Желєвій.

Та не лише болгарськими традиціями обійшлося. На онлайн-зустрічі колядували українською і російськоюта італійською мовами. Пісні та вітання звучали від самодіяльних митців кирилівської громади. Взяли участь у заходах й гості. Зокрема вітали колядників із Запоріжжя: вокальну студію Аrt-style, у виконанні якої лунав в Свято-Покровському кафедральному соборі Запоріжжя неперевершений «Щедрик» В. Леонтовича.

Маленькі колядники із Києва Беатриса Ованезова та Олександр Сафронієв, із Мелітополя Тимофій Троїцький своєї дитячою щирістю розчулили усіх учасників україно-болгарського свята. Раді були вітати кирилівськи учасники й своїх давніх друзів Сергія Христова та Марію Попазову-Косяченко з Мелітополя.Справжнім різдвяним подарунком для всіх українських дітей і дорослих були виступи гостей із Болгарії, Італії та Франції .

Слід зазначити, що свято відбулось завдякисправжнім ентузіастам і відповідальним культпрацівникам - директору КЗ «Центр культури, дозвілля та мистецької освіти Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області» Світлані Шиян та Кирилівському БК №2, директору Охрімівського СБК Сергію Шпигунову, Кирилівському БК 1 та його директору Аллі Ванькевич, директору Охрімівської школи Чижиковській Тетяні, технікам Сергію Петухову та Анжелі Петуховій, які забезпечили безперебійний якісний зв’язок з колядниками із різних куточків європейської спільноти.

кирилівка колядування по болгарському
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати