Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків

Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків

Вихованці КЗ «Кирилівська школа мистецтв» відділу образотворчого мистецтва взяли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія. Різдвяні візерунки 2020», який проходив у грудні в Києві.

І роботи наших хлопців та дівчат дуже сподобалися журі: вони нагороджені дипломами та медалями. За свої роботи перші місця на конкурсі отримали зіроньки Ярослав та Катерина Мельник, Вікторія Громишева, Катерина Степанцева та Валентина Матіс. Друге місце на конкурсі посіла Олександра Удодова.

Дівчата та хлопці сповнені творчої снаги і готові доводити свою фантазію. та вміння й на інших фестивалях чи конкурсах. А надихає їх на нові пошуки і вдосконалення майстерності наставник - Ольга Улізько.

Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків, фото-1 Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків, фото-2 Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків, фото-3 Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків, фото-4 Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків, фото-5 Кирилян за їх творчість відзначено на Міжнародному фестивалі-конкурсі різдвяних візерунків, фото-6
кирилівка відзнака міжнародний конкурс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать