Землю Кирилівскої громади з порушеннями виставили на аукціон

Землю Кирилівскої громади з порушеннями виставили на аукціон

Згідно постанови КМУ №1113 від 16.11.2020 усім без винятку об‘єднаним територіальним громадам передають у власність землі сільськогосподарського призначення. Тож 293 гектари земель сільськогосподарського призначення, які знаходяться за межами Атманайського старостинського округу,  і якими вже майже 12 років користувалися мешканці, повинні були передані  у комунальну власність .

Та виявляється рішення уряду не мають значення для Держгеокадастру. Тож він передав тільки близько 3 гектарів, а всю іншу землю виставив на земельні торги. Жителів Атманайського старостинського округу обурив цей факт.  Адже у 2008 році сесією Атманайської сільської ради були прийняті рішення щодо клопотання до Якимівської РДА про надання дозволів на оформлення документів щодо передачі у власність по 2,00 га мешканцям Атманайської сільської ради, на якій від людей були прийняті заяви на цю землю. Після цього мешканці села навіть підготували проекти землеустрою. Згідно цих проектів за земельні ділянки сплачується земельний податок. Проте всі ці документи, через бюрократичну тяганину,  так і не пройшли заключний етап затвердження та передачу у власність, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Жителі Атманайського старостинського округу  неодноразово з 2008 року зверталися до Головного управління Держгеокадастра у Запорізькій області щодо затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтованою площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства із вище вказаних земельних ділянок. Але їх питання до цього часу не було вирішене.

Мешканці Атманайського старостинського округу підготували звернення до Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області, в якому просять вжити заходи щодо врегулювання цього питання.  І забезпечити набуття гарантованого права громадян на землю сільського господарського призначення державної власності, щодо яких громадянам надано дозволи на розроблення документації із землеустрою.

Також люди вимагають дотримуватися закону і передати ці земельні ділянки до комунальної власності Кирилівської селищної ради. І запевняють, що будуть відстоювати своє право на цю землю, адже готові звертатися до контролюючих органів України та до Президента.

кирилівка земля атманайський старостинський округ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати