У Кирилівській школі-садку «Золота рибка» ТОВ «Інженерно-проектно-виробнича компанія «Спецзахист» на кошти освітньої субвенції змонтувало протипожежну сигналізацію.У наявностідимові та ручні прилади сповіщення, система звукового оповіщення. Встановлено й контрольно-приймальний прилад. Загальна вартість матеріалів та робіт становить маже 643 тисячі гривень, повідомила прес-служба селищної ради
У дитячому садочку Кирилівки встановили сучасну пожежну сигналізацію
![У дитячому садочку Кирилівки встановили сучасну пожежну сигналізацію У дитячому садочку Кирилівки встановили сучасну пожежну сигналізацію](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/052/908/pzarnoe-oborudovaeie_5fe0b44acfd45.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію