Чи піде Кирилівка шляхом сусідів?

Чи піде Кирилівка шляхом сусідів?

Конкуренція між курортами Приазов'я загострюється. Люди стали вимогливішими не тільки до умов проживання, а й до довкілля, зокрема до чистоти пляжів. Поверхневе їх прибирання вже не задовольняє, а томуу боротьбі за відпочивальника місцева влада йде на додаткові витрати аби саме їх курорт був привабливішим. Прикладтому заходи, що будуть застосовуватися Щасливецькою сільрадою Геничеського району на своїй ділянці Арабатської Стрілки.

Сільрада виділила кошти на придбання двох нових тракторів «Білорус» вартістю 540 тис гривень кожен. До них закупили причіпні машини для очищення пляжівManta Gold beach cleaning, за кожну з яких заплатилипо 845 тисяч гривень. Ці пристрої будуть прибирати пляжі від дрібного сміття та робити їх рівними, що приваблює відпочивальників. Завдяки ще раніше вжитим заходам з підтримки чистоти пляжів Щасливецька сільрада має сертифікат на володіння пляжем Блакитного прапора. Тепер тут  певні, що завдяки ще кращому догляду за пляжними територіями, висока відзнака буде встановлена.

Можливо час й Кирилівці піти таким шляхом. До того ж спецтехніка може заробляти гроші - очищати орендовані в селищній раді пляжі.

Чи піде Кирилівка шляхом сусідів?, фото-1
кирилівка щаслвецька сільрада техніка для очищення пляжів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
1 перегляд у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати