В Атманайській школі відзначили день шкільної бібліотеки

В Атманайській школі відзначили день шкільної бібліотеки

В Атманайській школі вже кілька років працює медіотека – це центр сучасної інформаційної технології,  яка була відкрита в 2018 році. А завідує цим бібіліотечним центром дуже відповідальна, любляча, закохана в літературу шкільний бібліотекар Шостак Світлана Сергіївна.Вона багато зробила, щоб навчити дітей  працювати, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Під час Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек були проведені різні заходи. Бесіда: «Милосердя до природи і людини». Бесіда : «Милосердя до природи і людини». Екоуроки  «Чисте середовищета: «Екологічні проблеми України», "Природа вчить та виховує», «Рідному Атманаю всі веселкові кольори», «Живий світ тварин», «Рідна земле вклоняюсь тобі». Екоакція  «Посади дерево – захисти природу»  проводилася на «зеленій садибі», «Цікаве про тварин», «Життя птахів, «Проблеми екології та її вирішення», «Забруднення середовища навколо" - такою була тематика інших екоакцій.  Також учні продивилися екологічні відеофільми та мультфільми з Інтернету.

А по закінченню проведення місячника учні разом з Світланою Сергіївною підбили підсумки   своєї праці та випустили плакат « Україна за чисте повітря»  і  зробили фотогалерею « Рідному Атманаю всі веселкові кольори».

киилівка атманай біблотека школа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати