Завершено обладнання кімнат для поліпшення побутових умов для працівників їдальні Азовської ЗОШ. В самих приміщеннях підлогу й стіни облицювали плиткою. Встановили нову сантехніку та бойлер для підігріву води, адже тут встановили душову кабінку в окремому відсіку. Окремо виділена туалетна кімната з новою сантехнікою. Поліпшення умов для працівників їдальні обійшлося у цілому в суму понад 217 тисяч гривень, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.
У Кирилівській ОТГ для співробітників їдальні Азовської школи поліпшили побутові умови на виробництві
![У Кирилівській ОТГ для співробітників їдальні Азовської школи поліп... У Кирилівській ОТГ для співробітників їдальні Азовської школи поліпшили побутові умови на виробництві](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/052/726/piseblok-1_5fa127c57d6a5.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію