Населення України неухильно скорочується

Населення України неухильно скорочується

З початку 2020 року на 1 вересня населення в Україні поменшало на 178,4 тисячі людей. При цьому українців пішло з життя майже вдвічі більше, аніж народилося,повідомив УНН, з посиланням на статистику Держстату.

Чисельність наявного населення в Україні, за оцінкою, на 1 вересня 2020 року становила 41 млн 724,0 тис. осіб. Упродовж січня‒серпня 2020 року чисельність населення зменшилася на 178,4 тис. осіб. При цьому за місяць - у серпні - населення скоротилося ще на 19,9 тисячі. При цьому природне скорочення населення в Україні за вісім місяців цього року становило 185,18 тис. осіб, водночас міграційний приріст населення за цей період сягнув 6,76 тис. осіб.

Суттєвим залишається перевищення кількості померлих над кількістю народжених: на 100 померлих – 51 живонароджений.Так, кількість живонароджених у січні-серпні цього року становила 193,1 тис. осіб. Померли за цей період 378,3 тис. осіб, з них діти до року - 1 338.

Дані наведено без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

кирилівка скорочення населення україни
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать