Мальок піленгасу почв масово виходити з Молочного лиману

Мальок піленгасу почв масово виходити з Молочного лиману

Тривалий час ми постійно інформували мелітопольців про те, що відбувається з Молочним лиманом. Раділи початку будівництва з'єднувального каналу і його завершення, що пішло в лиман маточне поголів'я риби. І ось нарешті почався масовий вихід малька піленгаса зі своєї колиски зафіксували співробітники Приазовського національного парку, а його директор Дмитро Воловик порадував обнадійливою інформацією на Фейсбук.

З похолоданням мальок піленгаса залишає лиман і направляється в море, де температура води трохи вище. Потік маленьких рибок заворожує. Скільки вже вийшло, виходить і ще вийде! У море потраплять мільярди малька, який буде йти вздовж берега аж в Середземне море. Зрозуміло, що виживуть не всі особини, але дано по-справжньому найважливіший поштовх для відновлення поголів'я піленгаса, яке дає надію на повернення вже в наступному році промислового вилову цієї цінної для нас риби.

Ось так на практиці доведено, скільки користі може принести ось така допомога з боку держави для порятунку природних багатств. Шкода якщо всі витрати зведуться до нуля. Адже канал потрібно до кінця облаштувати, постійно підтримувати його в робочому стані. А держава досі не розрахувалося за зроблену роботу з підрядником.

кирилівка молочний лиман мвсовий вихід малька піленгаса в море
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
1 просмотр в июле
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать