Обмін досвідом у режимі онлайн провели освітяни Кирилівської громади

Обмін досвідом у режимі онлайн провели освітяни Кирилівської громади

7 жовтняповели онлайн – засідання вчителі молодших класів. Педагоги Азовської ЗОШ Ірина Устиченко та Катерина Протасова поділилися досвідом з колегами з Атманайської та Охрімівської шкіл, повідомила прес-служба селищної ради.

Темою їх доповідей були: «Онлай – тестування на уроках української мови та літератури» та «Онлайн – конкурси та олімпіади – інструмент змагань накроках української мови та літератури».

А 8 жовтня вже вчителі початкових класів Охрімівської ЗОШ провели онлайн - семінар платформу для вчителів початкових класів Кирилівської громади. В центрі їх уваги були сучасні правила підходу до навчання дітей. Тож тема звучала так: «Педагогіка партнерства як важливий ключовий момент НУШ».Теоретичну частину підготувала вчителька Л. Пінігіна, підкресливши важливість взаємодій дітей, їх батьків і педагогів.

Вчитель С. Аносова спільно з учнями і батьками створила проект «Шпачине містечко». Питання не просто обговорили, а перевели тему в практичну площину, коли всі гуртом виконували різні операції по виготовленню шпаківень.

кирилівка онлайн семінари педагоги отг
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать