На Запоріжжі за минулу добу зафіксовано 116 нових випадків захворювання коронавірусом. Таким чином станом на ранок 6 жовтня зареєстровано 4746 лабораторно підтверджених проявів хвороби, зокрема 437 серед дітей (за добу -7) та 435 медиків (за добу – 5), повідомили в обласній лабораторії МОЗ.Зокрема найбільше за добу виявлено нових захворювань у Запоріжжі – 53, Мелітополі – 15, Бердянську 7, в Оріхівському районі – 15 та в Токмацькому – 13.
Коронавірус не полишає Запорізький регіон
![Коронавірус не полишає Запорізький регіон Коронавірус не полишає Запорізький регіон](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/052/624/koronavirus_5f7ca1d92274c.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію