Одноборці з Кирилівки успішно виступили на Всеукрїнському турнірі з хортингу «KYIV OPEN 2020»

Відбувся Всеукраїнський турнір з хортингу «KYIV OPEN 2020». У ному взяли участь спортсмени 6 областей України. Запорізьку область на цьому турнірі представляли бійці Кирилівки. Всього на змаганнях за медалі боролися близько 200 спортсменів.

Тренери Руслан Галигін та Віталій Головко привезли на «KYIV OPEN 2020» 9 наших майстрів хортингу і кожен з них став володарем нагород. Так у віковій категорії 10-11 років (вага до 30 кг) Вадим Лузан виборов найвищу нагороду, а його товариш Данило Сулим (вага 30-35 кг) виграв срібну медаль, повідомила прес-служба селищної ради.

Відзначилася і наші спортсмени віком 12-13 років. Вперше виступаючи у цій віковій категорії чемпіонські звання здобули Олег Александров, Дмитро Вакуленко та Кіра Кордюкова.Вадим Кудряшов (50-55 кг) виборов срібло. Анайстарші з кирилівських хортингістів вікової категорії 14-15 років та у вазі 55-60 кгОлександр Віркун та Христина Апалькова також здобули золоті нагороди. Навіть найменшенька представниця нашої команди -Поліна Макаренко (8-9 років) та ваговій категорії 40 кг стала переможницеютурніру.

Тож вихованці тренерів  з хортингу Руслана Галигіна та Віталія Головка привезли до скарбнички нашого клубу 7 золотих та 2 срібні медалі престижного турніру. У командному заліку наша команда стала другою, пропустивши вперед набагато чисельнішу команду борців зі столиці.