Кирилівських малюків вчили азам безпеки життєдіяльності

Кирилівських малюків вчили азам безпеки життєдіяльності

У Кирилівській ЗОШ-с 1 ст. «Золота рибка» в умовах адаптивного карантину пройшов «Тиждень безпеки». Він проводився з метою засвоєння дітьми основ безпеки життєдіяльностіта особистого захисту життя і здоров'я дітлахів. Одночасно велась пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей, вироблення у них умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій, повідомила прес-служба селищної ради.

До організації заходів залучалися педагогічні колективи, їх вихованці шкільного та і дошкільного віку, а також співробітники пожежно–рятувальної частини  смт  Кирилівки. Разом з малюками вони поводили спортивні змагання на свіжому повітрі окремо для кожного класу, разом з медсестрою закладу опановували гігієнічні навички  з метою запобігання розповсюдження COVID-19. Під час зустрічі з рятівниками вони дізналися багато нового про цю службу, опановували деякідії пожежників на практиці та т. п.

Кирилівських малюків вчили азам безпеки життєдіяльності, фото-1 Кирилівських малюків вчили азам безпеки життєдіяльності, фото-2 Кирилівських малюків вчили азам безпеки життєдіяльності, фото-3 Кирилівських малюків вчили азам безпеки життєдіяльності, фото-4
кирилывка тиждень безпеки дз золота рибка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать