У Мелітополі болгари з усієї України зібрались на свою Конвенцію. Серед учасників масових заходів з цієї нагоди були й представники Кирилівської ОТГ.Це – творчий колектив «Охрімовски цвятенца» - Охримівського Будинку культури.Він створений та підготовлений був до виступів на святі Іриною Чурсою. Активну допомогу надавалиСергій Шпигунов,Ірина Ручкіна та Марина Бєлічкова. І вступ ансамблю був оцінений високо.
Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар України в Мелітополі
![Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар України в... Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар України в Мелітополі](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/052/542/kirilovskie-bolgary-1_5f61fdd53cb02.jpg)
![Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар У..., фото-1 Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар України в Мелітополі, фото-1](https://s.6131.com.ua/s/254/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/052/542/kirillovskie-bolgary-2_5f6200c5e858e.jpg)
![Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар У..., фото-2 Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар України в Мелітополі, фото-2](https://s.6131.com.ua/s/254/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/052/542/kirilovskie-blgay-4_5f6200c7c2c4a.jpg)
![Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар У..., фото-3 Представники Кирилвської ОТГ взяли уасть у зборах болгар України в Мелітополі, фото-3](https://s.6131.com.ua/s/254/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/052/542/kirilovskie-boogary-6_5f6200ca72bf5.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію