Кирилівку відвідав глава Запорізької облдержадміністрації

Кирилівку  відвідав глава Запорізької облдержадміністрації

Під час робочої поїздки в Мелітопольський та Якимівський райони голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін знайомився, зокрема, з ходом підготовки освітніх закладів до навчального року. Побував він і в Кирилівці, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

У поїздці його супроводжував перший заступник голови ОДА Іван Федоров, голова Якимівської районної ради Юрій Шило. У супроводі Кирилівського селищного голови Івана Малєєва вони відвідали Азовську школу, де ознайомилися з ходом завершального етапу ремонтних робіт у їдальні та харчоблоку. Іван Володимирович розповів, що головна мета керівництва місцевої влади довести освіту в закладах громади до сучасного рівня. Розповів він і про систему харчування, яка в цьому закладі діє за принципом «шведського столу». До того ж всі учні в закладах освіти громади харчуються безкоштовно.

Про те, що робиться для школи, дитячих садків розповіла директор школи Інна Шевченко. Зокрема, вона наголосила, що тільки протягом 2019-20 років оновлено матеріально- технічну базу на 400 тисяч гривень. У перспективі переобладнання котельні для опалення палетами та забезпечення сучасної системи пожежної безпеки. Встановлення такої ж планується у школі-садку «Золота рибка», куди потім відправились гості.Тут навчаються 192 вихованці, для яких створені всі умови для навчання, розвитку та відпочинку. Все побачене і почуте одержало схвальну оцінку очільника області, який підкреслив, що досвід кирилян може служити прикладом для громад Запорізького регіону.

кирилівка візит голова облдержадміністрації школа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать