Прокуратура вимагає повернути землю у прибережній смузі Кирилівській громаді

 Прокуратура вимагає повернути землю у прибережній смузі Кирилівській громаді

Якимівським районним судом Запорізької області розпочав розгляд справи за позовом прокуратури Запорізької області в інтересах держави до Кирилівської селищної ради. У ній йдеться  про визнання незаконним  та недійсним договір оренди землі та про повернення до територіальної громади земельної ділянки комунальної власності на узбережжі,  площею 1,6 га, повідомила прес-служба прокуратури Запорізької області.

У справі зазначено що Кирилівська селищна рада всупереч вимогам ст. ст. 88-90 Водного кодексу України передала в оренду для розміщення об’єктів рекреаційного призначення земельну ділянку площею 1,6 га,  що розташована у межах прибережної захисної смуги Азовського моря та пляжної зони Утлюцького лиману на вулиці Коса Федотова.При цьому депутати знехтували її природними властивостями та законодавчими обмеженнями щодо забудови та використання земель водного фонду.

Річ у тому, що у  2014 році ця земельна ділянка вже передавалась із порушенням зазначених вимог закону в постійне користування КП «Розвиток курортної зони» Кирилівської селищної ради. Тодірішенням господарського суду Запорізької області від 19.07.2018 у справі № 908/479/17  відповідне рішення ради визнано незаконним, а земельну ділянку повернуто територіальній громаді. Проте це не завадило місцевим депутатам повторно піти на порушення та відвести цю землю новомуорендарю.кирилівка обласна прокуратура суд незаконна ділянка федотова коса
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать