У Кирилівці пройде тренінг для представників всіх напрямків туристичного бізнесу

У Кирилівці пройде тренінг для представників всіх напрямків туристичного бізнесу

11-13 серпня у Кирилівці, у залі засідань ради, пройде тренінг за тематикою «Створення конкурентоспроможного культурного туристичного продукту та фестивалів Приазов'я». Він проходитиме при підтримці програми USAID «Економічна підтримка Сходу України, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Участь у тренінгу візьмуть представники місцевої влади, готельєри та ресторатори. Цікавим буде він для представників етнічних товариств, організаторів заходів та фестивалів, а ще гідів, екскурсоводів, представники креативних індустрій (скульпторів, архітекторів, художників, фотографів, акторів, тощо. Корисним буде обмін досвідом науковців, туризмознавців, істориків, краєзнавців, а ще представників кіноіндустрії, медіа та блогерів, які висвітлюють питання туризму. Тренінг проводитимуть визнані експерти розвитку туристичної індустрії національного рівня.

У зв'язку з карантинними заходами передбачено проведення заходу у живому та онлайн форматах. А створені після тренінгу культурні туристичні продукти та фестивальні проекти пройдуть презентацію восени на Міжнародній туристичній виставці UITM, що пройде в Києві при підтримці і за рахунок проекту ERA USAID. Продукти, представлені на фестивалі можуть бути рекомендовані для отримання фінансової підтримки від програмиERA USAID у 2021 році.

кирилівка тренінг серпень треіннг курортний бізнес
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
7 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать