Кирилівські хортингісти проявили себе справжніми майстрами бойових мистецтв

На честь 59-ї річниці з дня заснування Дніпрорудного у цьому місті Запорізької області традиційний проходив турнір зі змішаних бойових мистецтв за правилами UFMMA. На нього зібрались досвідчені спортсмени з усього регіону.

У ньому взяли участь і юні бійці з Кирилівки. І виступили вони достатньо успішно. Так Олександр Віркун у віковій категорії 14-15 років та вазі до 57 кілограмів виборов перше місце. Переможцями турніру стали Олег Александров у віці 10-11 років та вазі до 40 кілограмів і Вадим Лузан у тому ж віці та у вазі до 30 кілограмів. Третє місце у віці 12-13 років та вазі до 57 кілограмів здобув Вадим Кудряшов. Без нагороди повернувся лише Данило Сулима. Підготував хлопців до турніру тренер Руслан Галигін.

Спортсмени висловлюють вдячність за надання транспорту для відвідування змагань директору ДЮСШ «Азовець» Артему Тельчарову.

Кирилівські хортингісти проявили себе справжніми майстрами бойових мистецтв, фото-1 Кирилівські хортингісти проявили себе справжніми майстрами бойових мистецтв, фото-2 Кирилівські хортингісти проявили себе справжніми майстрами бойових мистецтв, фото-3 Кирилівські хортингісти проявили себе справжніми майстрами бойових мистецтв, фото-4