У Кирилівці тривають перевірки оздоровчих закладів

У Кирилівці тривають перевірки оздоровчих закладів

Після дозволу на роботу оздоровчих закладів їх санітарно-технічний стан харчоблоків, санітарне очищення, благоустрій та утримання територій, стан якості питної води, медичне обстеження персоналу і т.п. – все це стало предметом ретельної перевірки з боку Держпродспоживслужби та правоохоронних органів. Одночасно проводили дослідження морської води та піску на пляжах. Складовою перевірок була і роз'яснювальна робота відносно дотримання карантинних заходів та профілактики коронавірусу.

У ході перевірок було встановлено чимало невідповідностей наявних актів готовності закладів до фактично реально виявленими порушеннями. А 100-процентні порушення санітарних норм було виявлено на 63 базах. До того ж 13 з них розпочали роботу не маючи дозвільних документів.

На керівників оздоровчих закладів, де виявлено порушення, складено адміністративні протоколи про недотримання тимчасових рекомендацій санітарної служби. Після повторної перевірки в разі невиконання приписів до винуватих будуть застосовані більш суворі заходи.

кирилівка держпродспоживслужба поліція переівірка оздоровчих закладів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать