Стаж ніякого впливу на виплату пенсій не має

	 Стаж ніякого впливу на виплату пенсій не має

Дарма пенсіонери сподіваються на великі доплати за понаднормовий стаж. В Україні страховий стаж необхідний лише для безпосереднього виходу на пенсію, тобто дає право отримувати гроші від держави. Стосовно ж пенсійних виплат, то вони від стажу практично не залежать, тому не треба й розраховувати на високі виплати, повідомилаХвиля.

Тож, якщо пенсія була призначена до 1 жовтня 2011 року, а рівень зарплати був низьким, то за 20 років стажу людина отримає 1712 грн. Крім того, додатково нараховують 3% від загальної суми за стаж понад 20 років.

Можете порахувати самі. На сьогодні формула нарахування пенсій в Україні така: середня зарплата за останні 3 роки множиться на співвідношення зарплати кожного окремого пенсіонера до середньої. Отримана сума множиться на кількість років страхового стажу і ще раз множиться на коефіцієнт (1%).

Тож часто виходить, що при дуже низькій зарплаті людина відпрацювала набагато більше років, необхідних для отримання пенсії, однак отримана після розрахунків сума не дотягує до встановленого в державі мінімуму. В іншій ситуації у людини може бути 40 років стажу, аленизька зарплата, тож в результаті пенсія може навіть не дотягнути до мінімальної. Можестатися, що 40 років стажу недостатньо для високої пенсії, тоді пенсіонеру додатково «дарують» відсутню до 2100 гривень суму.

кирлівка стаж розмір пенсії
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать