Коментар стосовно заборони поліцією функціонування шлагбаума на Федотовій косі в Кирилівці

Коментар стосовно заборони поліцією функціонування шлагбаума на Федотовій косі  в Кирилівці

6131 сьогодні повідомляв про конфлікт інтересів поліції та керівництва Приазовського національного парку відносно законності встановлення на Федотовій косі шлагбауму для проїзду в зону дикого пляжу. Та сьогодні співробітник поліції склав протокол на інспектора природно-заповідного фонду за встановлення шлагбауму. Він зажадав його підняти та більше не опускати.

Ось що з цього приводу розповіли в Мелітопольському відділі поліції, повідомило РіаМ, цитуємо:

- 16 червня близько 11:00 інспектором Управління патрульної поліції в Запорізькій області на Степку в Кирилівці за фактом порушення п. 32.1 Правил дорожнього руху України щодо інспектора охорони навколишнього середовища природно-заповідного фонду Приазовського Національного природного парку, жителя Мелітопольського району 1986 року народження, винесено постанову про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 140 (Порушення правил, норм і стандартів при утриманні автомобільних доріг, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху чи позначення на автомобільних дорогах і вулицях місць провадження робіт) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Законність встановлення шлагбаума перевіряється правоохоронцями Кирилівського відділення поліції ГУНП в ході розслідування кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Ось така відповідь. Хоча, як вона свідчить, законність встановлення шлагбаума ще вивчається, так що чи можна припиняти в такому випадку його роботу. До того ж ще в період встановленняшлагбауму директор Приазовського нацпарку Дмитро Воловик запевняв, що шлагбаум встановлено згідно з розпорядженням Кабміну України тож закон про вільний доступ до пляжів не порушується. Плата ж береться за комунальні послуги тих, хто вирішив відпочивати на облаштованих пляжах.

Тож кожна зі сторін залишається непримиренною у своїй правоті. Побачимо, що буде далі.

кирилівка,шлагбаум,коментар поліції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
9 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать