«Обіжена» поліція проявила інтерес до шлагбаума на Федотовій косі

«Обіжена» поліція проявила інтерес до шлагбаума на Федотовій косі

З напливом людей у Кирилівці все більше їх потяглось на Федотову косу за Степком, де нема ніяких умов – такі собі дикі пляжі. Після відпочиваючих залишаються гори сміття і т.п. Тому, як і минулого року, керівництво Приазовського природного національного парку встановило шлагбаум на в'їзді для тих, хто схоче скористатися облаштованими пляжами. На них встановили біотуалети, сміттєві контейнери, душові кабінки, найняли фірму, яка за цим здійснює догляд. Але ж це потребує витрат. Тому й встановили тариф  200 гривень з авто, а хто хоче відпочивати взагалі в диких умовах не платять нічого.

Парк узгодив свої дії з Кирилівською селищною радою, яка зголосилась на пропозицію, бо це полегшення і для неї. Та виявляється обіжною виявилась поліція – встановлення шлагбауму з нею не узгоджували. Тож прийняла вона рішення не дозволятифункціонування шлагбауму Ось тільки на яких підставах?

Директор Нацпарку Дмитро Воловик розмістив на своїй сторінці в соцмережах діалог з полціейським. Якийсь старлей просто запропонував директору парку підписати якісь папірці. Той відмовився, оскільки їх не читав. Прохання дати почитати на підставі чиїх рішень забороняється робота шлагбауму, йому так і не дозволили та не пояснили. Здається, й сам поліцейський не знає, а тупо виконує наказ: «Не хочеш підписувати папірці не читаючи, твоє діло, а шлагбаум працювати не буде!»

Чим закінчиться це протистояння? Чи дізнаємося справжню причину такої прискіпливої уваги поліції? І взагалі чи самі правоохоронці дадуть правову оцінку своїм діям? Будемо слідкувати за перебігом подій.

кирилівка шлагбаум на федотовій косі поліція,заборона на роботу
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
15 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать