Самодіяльні артисти від Кирилівської громади відзначилися на міжнародному фестивалі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей»

Самодіяльні артисти від Кирилівської громади відзначилися на міжнародному фестивалі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей»

Зметою підтримки творчості та усвідомлення, що талант, прагнення творити та працювати не залежить від обставин та ситуацій,ГО «Арт- Центр «Антре» та Fundacja  INSPIRACJA+ організували міжнародний фестиваль конкурс. Йому дали звучну назву «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей» і запросили до участі самодіяльних артистів усіх жанрових спрямувань. Зрозуміло, що в умовах карантину проходив фестиваль з допомогою інтернету, повідомила прес-служба селищної ради.

Активну участь у фестивалі взяли аматори Охрімівського сільського будинку культури. Їх виконавська майстерність і талант були високо оцінені журі конкурсу. Таквокальний дует Валерія Шпигунова та Дарії Слєпченко одержав диплом третього ступеня у середній віковій групі. А серед учасників вікової групи «цьомочки» також третім місцем відзначена юна співачка Маргарита Гаврикова.

Дипломами третього ступеня нагороджено Єлизавету Тетюшкіну вокалістку старшої групи та вокальний ансамбль «Берегиня». Серед читців відзначились Віхляєваа Людмила, одержавши диплом третього ступеня та її подруга Альона Жильцова – другим місцем. Третіми місцями відзначилися інструментальний ансамбль «Добрий настрій» та ВІА «Сход».

Вітаємо аматорів сільської сцени з визнанням їх талантів.

кирилівка охрімівський сбк участь у міжнародному фестивалі-конкурсі
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать