Вимірювання температури, антисептики та масочий режим: так проходитиме навчання у школах

Вимірювання температури, антисептики та масочий режим: так проходитиме навчання у школах

Сьогодні у Міністерстві охорони здоров'я відбувся брифінг очільники відомства Максима Степанова. Він заявив, що медики разом з Міністерством освіти та науки розробляють правила навчального процесу в школах з 1 вересня. Зокрема, обов’язковими будуть вимірювання температури для працівників школи та учнів, а також використання антисептиків та інші правила, які знаходяться у стадії доробки.повідомило УНН.

За словами Максима Степанова на озброєння візьмуть найкращі практики, щоб навчання дітей було максимально комфортним і безпечним.Так обов’язковим буде вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів. Обов’язкове вимірювання температури встановлено і для дітей. При температурі 37,2 і вище ані працівники, ані діти не можуть допускатися до роботи чи навчання.. Також обов’язково батьки повинні приводити дітей до школи в масках і заходити в школу в них.Обов’язковим повинна бути наявність антисептиків у школі, де піднаглядом вчителів, діти повинні ними користуватись.

У принципі, йдеться про загальні речі, які обов’язково стануть правилами, але все решту умов дороблять на наступному тижні. Правила треба затвердити швидше, щоб заздалегідь всі знали, яким чином будуть вчитися діти. А ще це дасть можливість керівникам і колективам навчальних закладів своєчасно та якісно підготуватися до навчального року.

кирилівка школи заняття маски антисептики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
8 просмотров в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать