Українцям слід готуватися до зростання тарифу на послуги ЖКГ

Українцям слід готуватися до  зростання тарифу на послуги ЖКГ

Починаючи з 1 серпня в Україні зростуть тарифи на послуги по передачі електроенергії та послуги диспетчерського управління НЕК «Укренерго». Це означає, що загальна сума за платежами за послуги ЖКГ значно зросте, повідомив портал «Хвиля».

Тож з 1 серпня 2020 року тариф на послугу по передачі електроенергії буду становити 240,23 грн/МВт ч, а за оперативно-технологічне управління тарифбуде 24,75 грн/МВт ч (без ПДВ). Таке рішення прийнято регулятором на підставі пропозиції НЕК «Укренерго», а все через дефіцит коштів, що виник за окремими складовими витрат у структурі тарифів.

У НКРЕКП розуміють, що такий тариф на послуги по передачі електроенергії не бажаний для споживачів. Адже за цим слідує підвищення тарифів на послуги ЖКГ, негативно вплине це й на конкурентоспроможність промислової продукції. Та переважним чинником для такого рішення комісії стала необхідність збалансування роботи НЕК «Укренерго», ДП «Гарантований покупець», ДП «НАЕК «Енергоатом», ЗАТ «Укргідроенерго» та скорішеврегулювання проблемних питань в енергетичній сфері.

кирилівка підвищення тарифу на електоенергію з 1 серпня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать