Скандальний законопроект про податок на гектар переглянуть

Скандальний законопроект про податок на гектар переглянуть

Відбулося засідання Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики. На ньому обговорено звернення групи народних депутатів, які запропонували повернутися до розгляду законопроектів № 3131 і № 3131-1 і переглянути рішення по них, які прийняв Комітет 3 червня, повідомилоІнформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

Цей проект викликав неоднозначну реакцію серед селян, фермерів. Відбулись дискусії у професійних колах з народними депутатами. Тож після проведених консультацій виникли пропозиції знизити мінімальну суму податків на гектар (ПДФО) , фіксований податок, податок на прибуток, податок на землю,(ЄСВ) для виробників та фізичних осіб з 1400 гривень на гектар до трохи більше 1200 гривень на гектар - це показник відсоток від нормативної оцінки землі. У разі, якщо така сума податків є меншою за встановлену, то різниця доплачується у місцеві бюджети.

Запропоновано запровадити перехідний період для тих, хто реєструється як сімейні ферми. Для них два роки податкове навантаження буде нульове із подальшим поступовим зростанням до 2025 року.

Народні депутати під час обговорення підкреслили, що будуть вносити свої пропозиції під час підготовки проекту до другого читання. Також на Комітеті наголосили на необхідності доопрацювання системи нормативно-грошової оцінки земель, яка є базою для оподаткування, щоб вона була більш справедливою.Доручено членам Комітету зареєструвати цей проект, внести до порядку денного та прийняти за основу.

кирилівка законопрект про податок на землю,переглянуть
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в мае
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать